شرکــت ماشیــن طیــور جویبــار
تولید کننده انواع دستگاه جوجه کشی

آشنایی با انواع دستگاه جوجه کشی جویبار

دستگاه جوجه کشی جویبار یکی از بهترین دستگاه هایی است که از آن می توان برای جوجه کشی استفاده کرد. دستگاه جوجه کشی جویبار در انواع خانگی و صنعتی وجود دارد و با توجه به نیاز خود می توانید این دستگاه را خریداری کنید. در این مقاله قصد داریم که شما را با انواع دستگاه جوجه کشی جویبار آشنا کنیم، با ما همراه باشید:

دستگاه جوجه کشی جویبار

دستگاه جوجه کشی از ضروریات جدایی ناپذیر یک مرغداری محسوب می شود این دستگاه در واقع به جای مرغ که به صورت سنتی وظیفه به دنیا آوردن جوجه ها را برعهده دارد عمل می کند و در مدت مشخصی معمولا سه هفته تخم های نطفه را به جوجه تبدیل می کند. دستگاه های جوجه کشی شرایطی را برای تخم های پرنده فراهم می کنند که به مانند شرایط طبیعی به دنیا آمدن جوجه ها باشد. برای مثال یک دستگاه جوجه کشی ایده آل مواردی از قبیل دمای ۳۷ درجه سانتیگراد، رطوبت شصت درجه، چرخش مکرر تخم ها و تهویه هوای داخل دستگاه را انجام می دهد تا شرایط برای جوجه ریزی مناسب باشد.

دستگاه جوجه کشی جویبار

دستگاه جوجه کشی خانگی

دستگاه ها و یا ماشین های جوجه کشی در ظرفیت های مختلف وجود دارند این دستگاه ها از چند عدد تا هزارن عدد را شامل می شوند. دستگاه جوجه کشی که ظرفیت آن از چند عدد تا زیر ۵۰۰ عدد گنجایش است در دسته بندی، جزئی از دستگاه های جوجه کشی خانگی محسوب می شوند. آن گونه که رایج است به طور معمول، دستگاه های جوجه کشی که ظرفیت آنها از صد عدد کم تر است در منازل مورد استفاده قرار می گیرد. دستگاه جوجه کشی خانگی ویژگی هایی از قبیل کوچک بودن، زیبا بودن، کم صدا بودن و… را دارند که استفاده از آنها را برای محیط های مسکونی مناسب می کند.

دستگاه جوجه کشی خانگی

دستگاه جوجه کشی نیمه صنعتی

یکی دیگر از انواع ماشین های جوجه کشی، دستگاه جوجه کشی نیمه صنعتی است. ظرفیت این دستگاه جوجه کشی از ۱۵۰ تخم مرغ شروع می شود و تا دو هزار تخم مرغ ادامه دارد. از این دستگاه جوجه کشی جویبار می توان در مرغداری ها و صنایع کوچک از جمله پرورش پرندگان استفاده کرد.

دستگاه جوجه کشی صنعتی

یک نوع دیگر دستگاه جوجه کشی جویبار، دستگاه جوجه کشی صنعتی است که ظرفیت آن بیش از دو هزار تخم مرغ است و برای جوجه کشی در ابعاد وسیع و تامین نیازهای غذایی در یک استان و یا منطقه کاربرد دارد.

دستگاه جوجه کشی صنعتی

دستگاه جوجه کشی صنعتی بزرگ

یکی دیگر از انواع دستگاه جوجه کشی جویبار است که توانایی و ظرفیت نگه داری دوازده هزار تخم مرغ را وارد این دستگاه تمام اتوماتیک است و از جمله بهترین و با کیفیت ترین، دستگاه های جوجه کشی به حساب می آید و بازدهی بسیار بالایی نیز دارد.

رطوبت سازی توسط این دستگاه کاملا اتوماتیک است تا رطوبت بیش از اندازه وارد محیط تخم مرغ ها نشود. کنترل این دستگاه های جوجه کشی نیز بسیار قابل توجه است چرا که با استفاده از شبکه و اتصال به لپ تاپ یا کامپیوتر امکان کنترل آن از راه دور نیز میسر است.

در صورت تمایل می توانید انواع مختلف دستگاه جوجه کشی غاز و دستگاه جوجه کشی بوقلمون را از برند جویبار تهیه کنید. دستگاه های جوجه کشی جویبار در بهترین کیفیت و بالاترین راندمان عرضه می شوند.

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *