در حال حاضر  صنعت جوجه کشی یکی از مهمترین عوامل موثر در تولید گوشت سفید بوده و. تاریخچه آن به چهار هزار سال قبل از میلاد مسیح بر می گردد زمانی که سومریان و چینی ها با استفاده از اجاقهایی که بخشی از آن در زیر زمین قرار داشت تا ظرفیت 50 هزار تخم طیور را بطور مصنوعی جوجه کشی می کردند و از این راه امرار معاش نموده و برای خود اشتغال ایجاد می کردند . البته امروزه با پیشرفت علم و صنعت کارخانه های جوجه کشی کاملا مدرن با ظرفیتهای بسیار بالاتر این وظیفه مهم را بر عهده گرفته اند. به همین دلیل در این نوشته تصمیم گرفتیم به بررسی دستگاه جوجه کشی خانگی بپردازیم.

معرفی ماشین طیور جویبار

شرکت ماشین طیور جویبار با بیش از دو دهه سابقه مفید در امر ساخت دستگاه های جوجه کشی خانگی استاندارد و افتخار تولید بیش از 30درصد دستگاه های موجود در کشورتا کنون کمک شایانی به صنعت طیور کشور نموده است و همواره از محصولات خود پشتیبانی لازم را بعمل آورده است و خدمات پس از فروش خود را جهت رضایت مشتریان ارائه کرده و با توجه به اینکه همواره کیفیت محور اصلی تولیدات این شرکت می باشد لذا شرکت ماشین طیور جویبار استفاده از مواد اولیه درجه یک و قطعات و لوازم استاندارد را حق مسلم مشتری می داندو کیفیت برتر رمز موفقیت شرکت بوده است.

آنچه دستیابی شرکت ماشین طیور جویبار را به افق های بالاتر تولید آسان نموده است استفاده از منابع علمی جدید و نوآوری در این صنعت می باشد. ساختار فنی و کنترل کیفی دستگاه های جوجه کشی این شرکت مبتنی بر فن آوری اطلاعات و مباحث علمی روز بوده و به کمک کارشناسان فن روزبه روز در حال پیشرفت و سبقت گرفتن از سایر تولید کنندگان می باشد چرا که فروش آغاز یک تعهد است.

از جمله عواملی که ماشین طیور جویبار را متمایز می سازد تفکر خلاق و استفاده بهینه از پتانسیل های موجود در صنعت از یک سو و مسئولیت پذیری در قبال جامعه ای که در آن زندگی میکنیمک از سوی دیگر است. شرکت ماشین طیور جویبار با استفاده از نیروهای خلاق خود اقدام به ساخت دستگاه جوجه کشی جویبار و دستگاه جوجه کشی خانگی با تکنولوژی کاملا برتر نموده تا شاید بدینوسیله بتوانیم برای علاقمندان و جوانان این مرز و بوم  ایجاد نموده و آنان را در راه تولید هر چه بیشتر طیور کشور با خود همراه و همگام سازیم. دستگاه های جوجه کشی خانگی شرکت ماشین طیور ضمن برخورداری از استاندارد های لازم در زمینه جوجه کشی این امکان را برای دارندگان این دستگاه ها فراهم می کند که برای جوجه کشی انواع طیور حتی به صورت همزمان از آن استفاده نمایند.

دستگاه جوجه کشی خانگی
تصویر مربوط به دستگاه جوجه کشی خانگی

نگاهی کوتاه به صنعت طیور

کافیست نیم نگاهی تیز بینانه به صنعت طیور بیاندازیم تا متوجه شویم که به جز مرغ تکثیر و پرورش سایر طیور نیز رو به افزایش بوده و در حال حاضر پرندگانی از قبیل کبک – بلدرچین – قرقاول – بوقلمون نیز به روشهای صنعتی در حال تولید و تکثیر می باشند به همین دلیل شرکت ماشین طیور جویبار با به کارگیری کارشناسان مجرب طیور برای این دسته از تولید کنندگان زحمت کش نیز برنامه های حمایتی ویژه ای در نظر گرفته است و به این عزیزان مژده میدهد که شرکت علاوه بر افتخار تامین دستگاه جوجه کشی خانگی مورد نیاز آنها در کلیه مراحل پرورش از حمایت و پشتیبانی علمی و فنی کارشناسان شرکت به صورت رایگان بهره مند خواهند شد.

دستگاه جوجه کشی خانگی ماشین طیور جویبار

یکی دیگر از رمز های موفقیت شرکت ماشین طیور جویبار تامین قطعات و لوازم مورد نیاز طی دوره گارانتی ماشین های جوجه کشی خانگی  می باشد که هر گاه در هر نقطه کشور مشکلی برای دستگاهی بوجود آید خدمات پس از فروش شرکت در اسرع وقت نسبت به رفع مشکل اقدام می نماید و به زودی کلیه مشتریان گرامی در هر نقطه کشور می توانند با نزدیکترین کارشناس فنی شرکت ارتباط برقرار نموده و مشکلات احتمالی را برطرف سازند

از دیگر برنامه های شرکت ماشین طیور جویبار تقویت سایت شرکت و ارائه جدیدترین مطالب مربوط به انواع دستگاهای جوجه کشی ازجمله دستگاههای جوجه کشی خانگی و تازه های علمی صنعت جوجه کشی است که می تواند راهنمای پرورش دهندگان انواع طیور باشد و نیز پل ارتباطی شرکت و مشتریان محترم قرار گرفته و با ایجاد تعامل تنگاتنگ با فعالاناین بخش هر روز گامی فراتر نهاده و در راستای اعتلای اهداف بزرگ کشور عزیزمان خویشتن را به سلاح علم و تجربه تجهیز نمائیم و سال همت مضاعف کار مضاعف را پاس بداریم.

شرکت ماشین طیور جویبار وظیفه خود می داند که با تولید دستگاه های جوجه کشی خانگی با کیفیت قسمت اعظم راه را برای تولید غذای سالم هموار سازد و از مسئولین محترم نیز تقاضا دارد در این صنعت از هیچگونه همکاری و حمایت دریغ ننمایند و با نظارت هر چه بیشتر خود نسبت به کنترل تولیدات و جلوگیری از تولیدات غیر استاندارد دستگاه ها جوجه کشی خانگی و مغازه ای و ماشین های جوجه کشی که اغلب فاقد درصد هچ مناسب بوده و در بیشتر موارد نوعی کپی برداری ساده به شمار رفته و با عملکرد ضعیف و نامناسب باعث طرح دعاوی مختلف نیز از سوی خریدار گردیده است اقدام لازم را بعمل آورده و اجازه ندهند حاصل چندین سال زحمت و تلاش تولید کنندگان واقعی دستگاه جوجه کشی که تحت نظارت وزارت صنایع و دارای مجوزهای لازم نیز هستند به باد تباهی سپرده شود.

دستگاه جوجه کشی خانگی چیست؟

دستگاه جوجه کشی مینی یا خانگی به دستگاه هایی گفته می شود که از ظرفیت کمتر از 150 عدد تخم مرغ بهره مند می باشد که معمولا برای جوجه کشی برای کسب و کارهای کوچک یا در خانه مورد استفاده قرار می گیرد.

مزایای دستگاه جوجه کشی خانگی

ماشین جوجه کشی خانگی از مزیت هایی برخوردار می باشد که باعث شده تا آن را از سایر دستگا ها متمایز کند عبارتند از:

این دستگاه ها دارای وزن سبکی می باشد که می توان به راحتی آن را به هر جایی حمل نمود، برخی از دستگاه های جوجه کشی امکان جوجه کشیدن از هر پرنده ای را می دهد
نسبت به دستگاه های صنعتی از هزینه کمتری برخوردار می باشد

این دستگاه ها از هیچ بو یا صدایی برخوردار نمی باشد، افراد زیادی معمولا طرفدار دستگاه جوجه کشی می باشند و آن را به عنوان یک دستگاه وسیله مصرفی دیگر مانند جاروبرقی و.. نگاه می کنند.

این دستگاه برای افراد مبتدی که هیچ تجربه و علمی در این زمینه ندارند مناسب می باشد
برخی از دستگاه ها به صورت شارژی می باشد و در صورت قطع برق این دستگاه به کار خود ادامه می دهد.

بهترین دستگاه جوجه کشی خانگی چه مشخصاتی دارد؟

بهترین دستگاه جوجه کشی خانگی دستگاهی می باشد که بهترین فضا را برای تخم گذاری فراهم کند یعنی باید فضایی همانند فضاهای دیگر ایجاد نمود تا مرغ مادر بتواند به خوبی به تخم گذاری بپردازد به همین منظور باید دستگاه با کیفیتی را انتخاب نمود دستگاه مورد نظر هر چقدر از ترموستات، سنسور رطوبت، سنسور دما و موتور مناسبی برخوردار باشد می تواند شرایط را به راحتی برای تخمک گذاری فراهم نمایید.

بازار فروش ماشین جوجه کشی خانگی

همانطور که مطلع هستید درآمد خوب پرورش دام باعث شده تا افراد بسیاری به این کسب و کار روی بیاورند بنابراین ماشین های جوجه کشی خانگی یکی از وسایل های پردرآمدی می باشد که سبب شده تا فروشندگان این دستگاه ها افزایش پیدا کنند.

اما سخن آخر ((یادمان باشد که هر جعبه ای دستگاه جوجه کشی نیست)).