شرکــت ماشیــن طیــور جویبــار
تولید کننده انواع دستگاه جوجه کشی

دستگاه جوجه کشی خانگیMTJ1008

دستگاه جوجه کشی خانگیMTJ1008

یکی از بهترین روش‌ها برای به حداکثر رساندن سرمایه، راه‌اندازی واحد جوجه‌کشی می باشد. تجهیزات موجود در دستگاه جوجه‌کشی در جوجه‌کشی موفق شما نقش اساسی دارند. برای رسیدن به موفقیت در این کسب و کار باید کار کردن با یک دستگاه جوجه‌کشی و نگهداری آن بدون آموزش تخصصی نیز آسان باشد. شرکت ماشین طیور جویبار با تجربه موفق در طی قریب به سه دهه تجربه در ساخت و پشتیبانی از دستگاه ­های جوجه کشی صنعتی، نیمه صنعتی و خانگی اتوماتیک خرسند است که دستگاه هایی تمام اتوماتیک و با کمترین درصد تلفات را در اختیار شما مشتریان عزیر قرار می‌دهد. این شرکت همواره در تلاش است تا با طراحی و بکارگیری امکانات جدید، سیستم کنترل دستگاه را بهبود بخشد و به سمت آینده‌ای بهتر در حرکت باشد. اگرچه کار با دستگاه جوجه‌کشی شرکت ماشین طیور جویبار بسیار آسان است؛ با این وجود در هنگام خرید دستگاه، نکات فنی‌تر دستگاه به شما آموزش داده می‌شود تا بتوانید به نحوی از آن نگهداری نمایید تا در طولانی مدت کیفیت دستگاه به بهترین شکل ممکن حفظ شود. زمان کمتری را که شرکت ماشین طیور جویبار جهت پروسه نصب، راه‌اندازی و آموزش در اختیار شما مشتریان گرامی قرار می‌دهد باعث می‌شود تا با اطمینان خاطر از روند جوجه‌ریزی بر روی کارهای مهم‌تری در نگهداری جوجه تمرکز نمایید.

  • مشخصات
  • بررسی محصول
  • ظرفیت
سیستم کنترلهوشمند
نشان دهنده زمان چرخشدارد
دریچه دمپردارد
سنسور حرارت و رطوبتدارد
آلارم حرارت زیاد و کمدارد
آلارم رطوبت زیاد و کمدارد
آلارم قطع سنسوردارد
سیستم حرارتدو عدد المنت برقی اصلی و یدکی
سیستم رطوبتپمپ آب ـ شیر برقی و  ۱ عدد نازل
سیستم چرخش هواسه عدد فن
سیستم چرخش راکبرقی
تعداد راک2
تعداد قفسه فلزی12
جریان الکتریکی220ولت
کالیبراسیوندارد
چرخش دستی جاگذاری تخم هادارد
آژیر خطردارد
ترموستات یدکیدارد
نشانگر اسپریدارد
ابعاد(ارتفاع-عمق-عرض)122-106-134
مصرف برق کل دستگاه830 وات

دستگاه جوجه کشی 1008 عددی:

در هر دستگاه جوجه‌کشی کنترل مناسب دما، رطوبت و هوا برای جوجه‌ریزی مناسب و کیفیت جوجه اهمیت بسیار زیادی دارد. در واقع، جنین و جوجه‌ها به هوای تازه کافی، دمای مناسب محیط و سطح رطوبت تنظیم شده نیاز دارند. برای اینکه مقدار مناسبی هوا همیشه در داخل دستگاه وجود داشته باشد لازم است تا دریچه دمپر درحد مشخصی باز باشد از طرفی باز بودن همیشگی دریچه‌ها باعث اتلاف انرژی سیستم خواهد شد. بنابراین چالش جدی پیش روی این است که اطمینان حاصل کنیم که سطح مناسبی از هوای مطبوع در هر لحظه به هر یک از اتاق‌های دستگاه منتقل می‌شود در حالی که انرژی مصرفی دستگاه را نیز به حداقل می‌رسانیم. در دستگاه جوجه‌کشی 1008 عددی این مهم با استفاده از سیستم کنترل هوشمند دستگاه انجام شده است.

کنترل دستگاه جوجه کشی

 

سیستم جوجه کشی

برای تولید جوجه درجه یک نیاز است تا سطح رطوبت دستگاه در یک حد مشخص و ثابت باشد، در دستگاه جوجه‌کشی 1008 عددی این سطح  با کنترلر هوشمند دستگاه کنترل می‌شود. تجهیزات فلزی داخل دستگاه نیز از جنس مناسبی انتخاب شده اند تا علاوه ­بر انتقال مناسب و سریع حرارات، نسبت به زنگ زدگی مقاوم باشند. پروفیل‌های دستگاه از جنس آلومنیم اکستروژن و سخت کاری شده بارنگ پودری الکترو استاتیک، کلیه قطعات فلزی دستگاه شامل راکها پایه های فن و…از جنس گالوانیزه گرم و استیل‌های به کار رفته از جنس نگیر هستند. بدنه عایق این دستگاه به خوبی از اتلاف انرژی جلوگیری می‌کند و عایق دما و رطوبت است.

بخش های مختلف دستگاه جوجه کشی

بدنه دستگاه جوجه کشی

 

 

در هنگام ساخت دستگاه، رطوبت و دمای آن توسط تیم مجرب شرکت ماشین طیور جویبار کالیبره می‌شود، تا بدون نیاز به صرف وقت اضافه ­ای پس از راه اندازی اولیه دستگاه، در کمترین زمان ممکن قابل بهره ­برداری باشد. با این حال در هر زمانی شما می‌توانید خودتان براساس نیازهای خود، دستگاه جوجه کشی 1008 عددی را کالیبره نمایید.

 

دریچه بغل دستگاه برای ورود هوای تازه

 

 

سیستم راک دستگاه جوجه کشی خانگی

مرغ1008
اردک864
بلدرچین2304
بوقلمون600
شترمرغ48
قرقاول864
کبک1536
غاز360