شرکــت ماشیــن طیــور جویبــار
تولید کننده انواع دستگاه جوجه کشی

دستگاه جوجه کشی خانگی MTJ168

دستگاه جوجه کشی خانگی MTJ168

دستگاه جوجه کشی خانگی 168 عددی از لحاظ سایز کوچکتر از سایر دستگاه های نیمه صنعتی و استاندارد خانگی می باشد.

این نوع ماشین توانایی تشکیل جوجه از تخم تمامی پرندگان را دارد و نیز با مکانیزم تمام اتوماتیک کار کرده و همچنین دارای سیستم کنترلی بر روی دستگاه می باشد.

  • مشخصات
  • بررسی محصول
  • ظرفیت
هوشمندسیستم کنترل
داردسیستم  دمپر
دو عدد المنت اصلی و یدکیسیستم حرارت
پمپ آب ـ شیر برقی و  ۱ عدد نازلسیستم رطوبت
سه عدد فن ۲۰سیستم گردش هوا
با روکش میله ای ضد آب و پرزسنسور حرارت و رطوبت
برقیچرخش راک
چهار عدد ۴۲ تایی مرغتعداد سبد
220 ولتجریان الکتریکی
داردنشانگر اسپری
داردنشانگر حرارت بالا و پایین
داردآلارم قطع سنسور
نداردآلارم خرابی فن
داردکالیبراسیون
نداردترموستات یدکی
داردآژیر خطر
109-80-70(عرض، عمق، ارتفاع)ابعاد

 

دستگاه جوجه کشی 168 عددی

شرکت ماشین طیور جویبار خوشبخت است به استحضار برساند، پس از استقبال مشتریان عزیز از طراحی­ های نیمه صنعتی و درخواست برای تولید دستگاه­ هایی مخصوص جوجه ­کشی پرندگان زینتی، این شرکت با بهره بردن از نیروهای متخصص، دست به طراحی دستگاه جوجه کشی 168 عددی زده است. در سال­ های اخیر با رشد چشمگیر بازار خرید و فروش پرندگان زینتی، تکثیر و افزایش این نوع پرندگان اهمیت بسزایی پیدا کرده است. پرورش پرندگان زینتی همچون مرغ عشق، طوطی، عروس هلندی، مرغ مینیاتوری و طاووس از جمله پرطرفدارترین مرغ­های زینتی هستند که در کشور ما به لحاظ کسب و کار و درآمد مورد توجه قرار گرفته­ اند.

نکته ­ی بسیار بااهمیت در مورد پرورش پرندگان زینتی این است که فرایند پرورش و جوجه­ ریزی باید با دقت فراوان صورت گیرد. اصولاً استفاده از روش ­های دستی خانگی، علاوه ­بر بازده­ی ضعیف هچ در این نوع پرندگان، همراه با ضررهای مالی هنگفت نیزخواهد بود. شرکت ماشین طیور جویبار با درک اهمیت این موضوع، دست به طراحی یک دستگاه جوجه­ کشی تمام اتوماتیک مخصوص پرندگان زینتی زده است. اگر چه تمام دستگاه ­های جوجه ­کشی این شرکت چه در رده­ ی نیمه صنعتی و چه در رده­ ی صنعتی از کیفیت بالا برخوردار هستند، ولی با توجه به اهمیت موضوع جوجه ­کشی پرندگان زینتی، این شرکت از بهترین ابزارهای تعیین میزان رطوبت، موتور چرخش، عایق ­بندی و غیره در این دستگاه بکار گرفته است.

این دستگاه دارای 168 ظرفیت برای تخم‌مرغ نطفه‌دار می باشد. با تغییر شانه‌ها و جاگذاری شانه های مخصوص پرندگان زینتی همچون مرغ عشق، طوطی، عروس هلندی می‌توان از دستگاه جوجه کشی 168 عددی برای به عمل‌آوری تخم این پرندگان زینتی نیز استفاده نمود.

همانطور که می‌دانید وظیفه اصلی دستگاه جوجه‌کشی نگه داشتن دما و رطوبت داخل محیط دستگاه در یک سطح مطلوب است، بنابراین عایق بندی و نیز دقت سیستمِ کنترل پراهمیت خواهد بود. برای عایق بندی و جلوگیری از هدر رفت گرما درون دستگاه، از دو لایه پانل PVC و یک لایه یونولیت فشرده استفاده شده است. یکی از مهمترین مزایای این نوع عایق ­بندی این است که این لایه ­های بکار گرفته شده در برابر پوسیدگی و حرارت مقاوم می ­باشد.

همچنین دستگاه 168 عددی با استفاده از سیستم کنترل هوشمند، امکان بررسی دقیق شرایط دمایی و رطوبت را دارا می‌باشد و در صورتی که دما یا رطوبت از محدوده استاندارد برای جوجه‌کشی بالاتر یا پایین تر رود آلارم‌هایی که به همین منظور تعبیه شده‌اند به صدا در می‌آیند تا با رفع مشکلات مانع از آسیب رسیدن به تخم‌مرغ ها شود.

کنترل دستگاه جوجه کشی

 

در این دستگاه از دو عدد فن به منظور متعادل نگه داشتن دمای دستگاه و اسپری آب برای کنترل رطوبت محیط استفاده شده است. رطوبت دستگاه باید در روزهای پایانی (که به آن دوران هچ می‌گویند) بیشتر از روزهای دیگر باشد.

اجزای دستگاه جوجه کشی

 

قطعات داخلی این دستگاه با رنگ پودری الکترواستیک پوشیده شده که آنها را در مقابل زنگ زدگی مقاوم میکند .

بخش های مختلف دستگاه جوجه کشی صنعتی

 

دریچه بغل دستگاه برای ورود هوای تازه

 

در راستای تقاضای مشتریان و صاحبان کسب و کارهای خرد و کلان حوزه ­ی پرورش پرندگان زینتی، شرکت ماشین طیور جویبار، با بهره­ گیری از سالها تجربه در حوزه­ ی تولید دستگاه­ های پرورش پرندگان، دستگاه جوجه کشی MTJ168 را تولید کرده است. با توجه به اهمیت پرورش پرندگان زینتی برای صاحبان کسب و کار در این حوزه و جلوگیری از ضررهای مالی، سیستم کنترل این دستگاه با بهره­ گیری از دقیق­ترین ابزراهای الکترونیکی موجود در بازار ساخته شده و در اختیار مشتریان گرامی قرار گرفته است.

مرغ168
بوقلمون100
کبک256
بلدرچین384
اردک/قرقاول144
غاز
شترمرغ