شرکــت ماشیــن طیــور جویبــار
تولید کننده انواع دستگاه جوجه کشی

دستگاه جوجه کشی صنعتی MTJ10080

دستگاه جوجه کشی صنعتی MTJ10080

شرکت ماشین طیور جویبار طی سال­ ها فعالیت خود در حوزه تولید دستگاه­ های جوجه­ کشی، نیاز مشتریان را مورد بررسی قرار داده و عوامل مؤثر در جلب رضایت آن­ها را سرلوحه برنامه­ های خود قرار داده است. این موضوع منجر به ساخت بالغ بر 500 ماشین یکصد هزار عددی مرغ، معادل یک سوم تولید جوجه کشور توسط شرکت ماشین طیور جویبار گردیده است. دستگاه ­های جوجه­ کشی شرکت ماشین طیور جویبار برای جوجه ­کشی پرندگانی از جمله: کبک، بلدرچین، قرقاول، بوقلمون، غاز و شترمرغ در ظرفیت­ های مختلف نیز کاربرد دارد. شرکت ماشین طیور جویبار با رقابت سالم در بازار تولید ماشین­ های جوجه ­کشی، در جهت بهبود محصولات خود گام برداشته است. ورود مشتریان جدید به شرکت از طریق معرفی مشتریان پیشین، تأیید می­ نماید که تاکنون هدف شرکت ماشین طیور جویبار، تقویت نقاط قوت و شناخت و رفع ضعف‌ها بوده است. همین موضوع منجر به این گردیده است که شرکت ماشین طیور جویبار در بازار داخلی، رتبه اول را در جلب رضایت و اعتماد مشتریان از خدمات فروش و پس از فروش کسب نماید.

  • مشخصات
  • بررسی محصول
  • ظرفیت
سیستم کنترلهوشمند و صنعتی هوشمند
سیستم  دمپردارد
سیستم حرارتسه عدد المنت اصلی و یدکی
سیستم رطوبتپمپ آب ـ شیر برقی و  2 عدد نازل
سیستم گردش هوادو عدد الکتروموتور صنعتی
سنسور حرارت و رطوبتبا روکش میله ای ضد آب و پرز
چرخش راکپنوماتیک
تعداد سبدندارد
جریان الکتریکی220 ولت
نشانگر اسپریدارد
نشانگر حرارت بالا و پایین­­­دارد
آلارم قطع سنسوردارد
آلارم خرابی فندارد
کالیبراسیوندارد
ترموستات یدکیدارد
آژیر خطردارد
ابعاد(ارتفاع-عمق-عرض)300-195-270

دستگاه جوجه ­کشی صنعتی MTJ 10080 از تولیدات این شرکت می­ باشد که دارای ظرفیت 10080 عدد تخم مرغ، 8640 عدد اردک، 23040 عدد بلدرچین، 6000 عدد بوقلمون، 8640 عدد قرقاول و 15360 عدد کبک است. از قابلیت­ های دستگاه  MTJ 10080 شرکت ماشین طیور جویبار، بدنه آن است که بسیار عایق، سبک و مقاوم نسبت به رطوبت، با متریال PVC و یونولیت فشرده می­ باشد (ساندویچ پانل). بدنه راک یا قفس شانه تخم از جنس پروفیل با آبکاری گرم است که به صورت پیچ و مهره به هم وصل می­ شوند. به منظور جلوگیری از زنگ­ زدگی، تمامی قطعات یا بصورت ورق­ های گالوانیزه و یا آبکاری گرم گالوانیزه می ­باشد.

به منظور افزایش راندمان جوجه ­کشی، جهت چرخش راک در دستگاه ­های جوجه ­کشی زمان استانداردی تعیین شده است که این زمان هر یک ساعت می ­باشد که در شرایط مختلف می­ تواند به 2، 3 و یا 4 ساعت تغییر یابد. از قابلیت­ های دستگاه  MTJ 10080 شرکت ماشین طیور جویبار، قابل تغییر بودن زمان چرخش راک به طور دلخواه از یک دقیقه الی 24 ساعت می ­باشد و زمان باقي مانده تا چرخش بعدي، به صورت شمارش معكوس روي صفحه نمايش دستگاه کنترل توسط نشانگر نشان داده می­ شود.

سیستم کنترل SMART   هوشمند دستگاه  MTJ 10080 شرکت ماشین طیور جویبار، شرایط مناسب برای جوجه ­کشی را در داخل دستگاه تأمین می ­نماید. سیستم کنترل دستگاه  MTJ 10080، مجهز به حسگر (سنسور)های حرارت و رطوبت Pt 500 با دقت بسیار بالا (01/0 فارنهایت)، سیستم هوشمند دریچه­ های دمپر جهت ورود و خروج کاملاً اتوماتیک اکسیژن می­ باشد.

دستگاه  MTJ 10080 مجهز به سیستم رطوبت ­رسانی است. در صورت نیاز به تأمین رطوبت در تمامی مراحل جوجه ­کشی، سیستم رطوبت ­رسان توسط شیر برقی آب، آب تحت فشار را به سمت نازل به حرکت در می­ آورد. نازل آب را اسپری نموده و این کار تا زمان تأمین رطوبت موردنیاز ادامه می­ یابد.

سیستم تأمین حرارت دستگاه  MTJ 10080 نیز مجهز به المنت ­های الکتریکی اصلی و یدکی می ­باشد. زمانی که افت شدید دما در دستگاه توسط حسگرهای بسیار دقیق حرارت تشخیص داده شد، المنت یدکی در جهت کمک به المنت اصلی به کار گرفته می ­شود. این فرمان ­ها به صورت هوشمند از سیستم کنترل دریافت می ­گردد.

به منظور آگاهی اپراتور از وجود خطاهای دستگاه جهت افزایش راندمان جوجه­ کشی، سيستم اعلان خطر در دستگاه  MTJ 10080 طراحی شده است. در صورت وجود مشکل در هر یک از قسمت ­های دستگاه، چراغ­ هاي اعلان خطر روشن گشته و آژیر دستگاه به صدا در می ­آید. در این حالت اپراتور به سرعت می­ تواند نسبت به رفع مشکل به وجود آمده اقدام نماید. در کسب ­و کار پرورش طیور، حل مشکل دستگاه جوجه­ کشی در کم­ترین زمان ممکن بسیار حائز اهمیت است. به همین خاطر شرکت ماشین طیور جویبار با استفاده از جدیدترین فناوری­های روز دنیا به این مهم دست یافته است.

 

مرغ10080
بوقلمون6000
کبک15360
بلدرچین23040
اردک/قرقاول8640
غاز3360
شترمرغ448