شرکــت ماشیــن طیــور جویبــار
تولید کننده انواع دستگاه جوجه کشی

دستگاه جوجه کشی صنعتی MTJ15120

دستگاه جوجه کشی صنعتی MTJ15120

دستگاه ستر MTJ 15120:

دستگاهی در رده صنعتی رتبه بندی میشود و به عنوان دستگاه ستر مورد استفاده قرار میگیرد

این دستگاه ها بر خلاف 15120 عددی هچر که در محل فارم تولید جوجه کشی مونتاژ میشود بر روی شاسی در کارخانه ماشین طیور جویبار ساخته شده و به راحتی قابل جابجایی می باشد .

  • مشخصات
  • بررسی محصول
  • ظرفیت
سیستم کنترلهوشمند و صنعتی هوشمند
سیستم  دمپردارد
سیستم حرارتسه عدد المنت اصلی و یدکی
سیستم رطوبتپمپ آب ـ شیر برقی و  2 عدد نازل
سیستم گردش هوادو عدد الکتروموتور صنعتی
سنسور حرارت و رطوبتبا روکش میله ای ضد آب و پرز
چرخش راکپنوماتیک
تعداد سبدندارد
جریان الکتریکی220 ولت
نشانگر اسپریدارد
نشانگر حرارت بالا و پایین­­­دارد
آلارم قطع سنسوردارد
آلارم خرابی فندارد
کالیبراسیوندارد
ترموستات یدکیدارد
آژیر خطردارد
ابعاد(ارتفاع-عمق-عرض)390-195-270

دستگاه جوجه کشی 15120MTJ  دارای ۳ راک 5040 عددی مرغ می باشد که هر کدام توسط جک بادی همزمان به چرخش در می آیند .

بدنه این دستگاه از ساندویچ پانل (دولایه PVC و یک لایه یونولیت) ساخته شده است. بدنه ساندیچ پانل دستگاه جوجه‌کشی از نظر عایق بودن با یک دیوار آجری به ضخامت 80 سانتی‌متر مقایسه می‌شود. کلیه قطعات فلزی دستگاه شامل راک‌ها پایه‌های فن و…از جنس گالوانیزه گرم استفاده شده است تا نسبت به حرارت و رطوبت مقاوم باشند. استیل‌های به کار رفته در دستگاه از جنس نگیر می باشد و برای تمامی اتصالات آب و باد از جنس برنج با آبکاری کروم استفاده شده است. پروفیل‌های مخصوص به کار رفته در این دستگاه از جنس آلومنیم اکستروژن وسخت کاری شده بارنگ پودری الکتروستاتیک می‌باشد. چرخ‌های راک از نوع کف‌گردی و توپی چرخ از  مواد پتروشیمی درجه یک می باشد.

برای قطعات برقی نیز همانند قطعات فلزی از بهترین کیفیت‌های موجود در بازار استفاده شده است. گرمایش سیستم توسط المنت الکتریکی انجام می‌گیرد. از ۲ عدد الکتروموتور صنعتی برای تقسیم برابر گرما در محیط دستگاه و دو عدد نازل 1.25 و زایه درجه 60 از شرکت DANFOSS دانمارک برای تامین رطوبت دستگاه استفاده می‌شود. از قطهات دیگر می توان به  شیرهای برقی آب و باد برای تامین رطوبت  سیلندر باد، کوپلینگ های آب و باد برای اتصال سریع، موتور گیربکس دمپر، میکروسوییچ آلارم فن برای کنترل هوشمند دما و رطوبت و سطح اکسیژن دستگاه استفاده می‌شود.

ماشین طیور جویبار مفتخر است از  سیستم کنترلی بر روی دستگاه های جوجه کشی خود استفاده میکند که بسیار هوشمند عمل کرده و رابط کاربری ساده و استفاده آسانی دارد همچنین در کنترل پارامترهای جوجه کشی بسیار هوشمند عمل می‌کند و شامل فناوری‌ است که به طور مداوم محیط داخل دستگاه جوجه کشی را کنترل و تنظیم می‌کند؛ این کنترل بهینه باعث می شود تا دستگاه همیشه در حالت تعادل کار کند و از سویی مصرف برق را نیز به حداقل می‌رساند. در نهایت مجموعه با بهترین قطعات و بهترین کنترل به بهترین درصد موفقیت نیز منجر خواهد شد به طوری که واحدهای تولیدی جوجه‌ای که از دستگاه ماشین طیور جویبار استفاده کرده‌اند به درصد هچ بالایی رسیده‌اند.

جوجه کشی فرآیند به ظاهر ساده‌ای است ولی درصورتی که کار با دستگاه را به خوبی فرا نگیرید باعث تلفات تخم‌ها خواهد شد. بنابراین در هنگام تحویل دستگاه، کارشناسان فنی تمام نکات نگه‌داری دستگاه را به شما خواهند آموخت تا از بروز خسارت های احتمالی جلوگیری نمایید. در هر حال شما می‌ توانید در صورت بروز مشکل با کارشناس فنی شرکت در تماس باشید تا از صحت عملکرد خود در زمان بروز مشکل اطمینان حاصل نمایید.

مرغ15120
بوقلمون9000
کبک23040
بلدرچین34560
اردک/قرقاول12960
غاز5040
شترمرغ672