شرکــت ماشیــن طیــور جویبــار
تولید کننده انواع دستگاه جوجه کشی

دستگاه جوجه کشی صنعتی MTJ20160

دستگاه جوجه کشی صنعتی MTJ20160

شرکت ماشین طیور جویبار بزرگترین تولید کننده ماشین جوجه ­کشی صنعتی در ایران، با بیش از دو دهه  تجربه در ساخت انواع ماشین جوجه ­کشی صنعتی با کیفیت و راندمان بسیار بالا می­ باشد. شرکت ماشین طیور جویبار با بهره ­گیری از دانش روز دنیا در زمینه جوجه­ کشی، دستگاه­ های با طراحی استاندارد تولید می ­نماید که در ظرفیت­ های مختلف برای جوجه ­کشی انواع پرندگان از جمله: مرغ، اردک، بلدرچین، بوقلمون، قرقاول، کبک و … قابل استفاده است. عرضه بسیار بالای دستگاه ­های جوجه­ کشی شرکت ماشین طیور جویبار به بازارهای داخلی و خارجی به علت کیفیت و درصد جوجه درآوری (هچ) فوق­العاده آن ­ها می­ باشد.

  • مشخصات
  • بررسی محصول
  • ظرفیت
سیستم کنترلهوشمند و صنعتی هوشمند
سیستم  دمپردارد
سیستم حرارتسه عدد المنت اصلی و یدکی
سیستم رطوبتپمپ آب ـ شیر برقی و  2 عدد نازل
سیستم گردش هواسه عدد الکتروموتور صنعتی
سنسور حرارت و رطوبتبا روکش میله ای ضد آب و پرز
چرخش راکپنوماتیک
تعداد سبدندارد
جریان الکتریکی220 ولت
نشانگر اسپریدارد
نشانگر حرارت بالا و پایین­­­دارد
آلارم قطع سنسوردارد
آلارم خرابی فندارد
کالیبراسیوندارد
ترموستات یدکیدارد
آژیر خطردارد
ابعاد(ارتفاع-عمق-عرض)490-195-270

از انواع دستگاه جوجه­ کشی صنعتی که توسط شرکت ماشین طیور جویبار تولید می­ گردد، می ­توان به دستگاه جوجه ­کشی صنعتی MTJ 20160 اشاره نمود. دستگاه جوجه­ کشی صنعتی MTJ 20160 با قابلیت جوجه­ کشی انواع طیور، قابل رقابت با دستگاه­های جوجه­ کشی صنعتی خارجی می­ باشد و در بازار داخلی بی ­رقیب است.

از وجوه تمایز و برتری دستگاه ­های جوجه ­کشی شرکت ماشین طیور جویبار بدنه آن­ها می­ باشد. بدنه دستگاه جوجه ­کشی صنعتی MTJ 20160 به صورت ساندويچ پانل بوده و از دو لایه پی وی سی 2.2 میلیمتر در بیرون و یک لایه یونولیت با فشردگي بالا در داخل تشکیل شده است. بدنه این دستگاه علاوه بر عایق بودن، سبك نيز مي باشد که موجب كاهش وزن كل دستگاه می ­گردد.

کلیه قطعات فلزی به کار رفته در دستگاه جوجه ­کشی صنعتی MTJ 20160، شامل: راک­ها، پایه­ های فن و … از جنس گالوانیزه گرم می­ باشند که نسبت به زنگ­زدگی بسیار مقاوم هستند.

 

از قابلیت­ های دستگاه جوجه­ کشی صنعتی MTJ 20160، سیستم کنترل بسیار هوشمند این دستگاه در مقایسه با نمونه­ های داخلی است. سیستم کنترل دستگاه جوجه­ کشی صنعتی MTJ 20160 ، به گونه­ ای طراحی شده است که پارامترهایی هم­چون: حرارت، رطوبت، زمان چرخش و تأمین اکسیژن را که شروط اصلی جوجه درآوری می ­باشد، در سریع­ترین زمان ممکن فراهم می­ نماید. سیستم کنترل هوشمند به کار رفته در دستگاه جوجه­ کشی MTJ 20160، جزو پیشرفته ­ترین کنترلرها می ­باشد که مطابق با ماشین ­های جوجه ­کشی صنعتی روز دنیا طراحی شده است. این کنترلر شامل: هیتر یدکی، اسپری هوشمند، آلارم حرارت و رطوبت، آلارم قطع سنسورها و فن ­ها، چرخش دستی به منظور جاگذاری تخم ­­ها است.

سنسورهای پیشرفته و حساس حرارت و رطوبت Pt 500 به کار رفته در دستگاه جوجه ­کشی صنعتی MTJ 20160، در صورت غیر طبیعی بودن وضعیت این پارامترها، با استفاده از چراغ ­های اعلان خطر به کاربر اخطار می ­دهد.

 

 

 

از قابلیت­ های دیگر دستگاه جوجه ­کشی صنعتی MTJ 20160 شرکت ماشین طیور جویبار می­توان به سیستم هوشمند دریچه­ های دمپر اشاره نمود که به صورت اتوماتیک ورود و خروج اکسیژن به داخل یا بیرون دستگاه را کنترل می­نماید.

 

 

 

مرغ20160
بوقلمون1200
کبک30720
بلدرچین46080
اردک/قرقاول17280
غار6720
شترمرغ896