شرکــت ماشیــن طیــور جویبــار
تولید کننده انواع دستگاه جوجه کشی

دستگاه جوجه کشی نیمه صنعتی MTJ4158

دستگاه جوجه کشی نیمه صنعتی MTJ4158

در سال­های اخیر با توجه به افزایش جمعیت و ارتباط مستقیم با کشورهای همسایه، تقاضای استفاده از گوشت سفید به عنوان ارزان ­ترین کالا در سبد غذایی گوشتی به طور چشمگیری افزایش یافته است. بنابراین اهمیت کسب و کار مرتبط با مرغ، جوجه و تخم مرغ روز­به ­روز افزایش می­ یابد. استفاده از دستگاه ­های جوجه کشی مدرن و تمام اتوماتیک، یکی از نیازهای اصلی این کسب و کار می ­باشد. دستگاه ­های جوجه کشی مدرن این امکان را برای سرمایه گذار فراهم می کند که با صرف کمترین زمان ممکن و همچنین نیاز به کمترین نیروی کار با دانش، فرایند جوجه ریزی با درصد موفقیت بالایی به سرانجام برسد.

  • مشخصات
  • بررسی محصول
  • ظرفیت
سیستم کنترلهوشمند
نشان دهنده زمان چرخشدارد
دریچه دمپردارد
سنسور حرارت و رطوبتدارد
آلارم حرارت زیاد و کمدارد
آلارم رطوبت زیاد و کمدارد
آلارم قطع سنسوردارد
سیستم حرارتدو عدد المنت برقی اصلی و یدکی
سیستم رطوبتپمپ آب ـ شیر برقی و 2 عدد نازل
سیستم چرخش هواسه عدد فن
سیستم چرخش راکبرقی
تعداد راک2
تعداد سبد پلاستیکی33
جریان الکتریکی220ولت
کالیبراسیوندارد
چرخش دستی جاگذاری تخم هادارد
آژیر خطردارد
ترموستات یدکیدارد
نشانگر اسپریدارد
ابعاد(ارتفاع-عمق-عرض)185-140-193
مصرف برق کل دستگاه1950 وات

دستگاه جوجه کشی MTJ4158:

کنترل بهینه مصرف انرژی و کاهش هزینه­ های آن، از جمله مهمترین کارکردهای دستگاه ­های جوجه کشی مدرن و صنعتی می­ باشد. البته باید دقت شود که عوامل بسیاری در جوجه کشی تأثیر می گذارند، برای مثال چرخش یکی از آنهاست .زاویه چرخش ، فاصله­ ی زمانی بین هر چرخش و سرعت چرخش همگی از جمله عواملی هستند که بر روی جنین و جوجه ریزی تأثیر می گذارند.

دستگاه­ های جوجه کشی کمک می ­کند تا همه­ ی عوامل موثر بر پروسه­ ی جوجه کشی به صورت اتوماتیک و بدون دخالت کاربر تحت کنترل باشد. دستگاه جوجه کشی MTJ 4158 یک دستگاه جوجه کشی است که دارای ظرفیت جوجه ریزی برای 4158 تخم مرغ، 3564 تخم اردک، 9504 تخم بلدرچین، 2475 تخم بوقلمون، 3564 تخم قرقاول و 6336 تخم کبک می ­باشد. این دستگاه به سیستم کنترل هوشمند مجهز می­باشد. این سیستم کنترل ها با برنانه نویسی که در آی سی آن انجام شده باز و بسته شدن  دریچه­ های دمپر را مدیریت می کنند  . در زمان حرارت بالا این دریچه ها باز شده تا هوای تازه و خنک وارد دستگاه شود و بعد از اینکه مقدار دما به حالت عادی برگشت این دریچه ها بصورت اتوماتیک بسته می شوند . البته در حالت عادی همیشه مقدار کمی باز هستند تا گردش هوای تازه در دستگاه صورت گیرد.

جوجه کشی نیمه صنعتی MTJ5040

 

جوجه کشی نیمه صنعتی MTJ5040

 

دو المنت اصلی و یدکی وظیفه­ ی گرمایش دستگاه جوجه کشی را به عهده دارند. هیتر یدکی  در این دستگاه تعبیه شده است تا در صورت کاهش ناگهانی دما در فضای اتاقک وارد مدار شود. تامین رطوبت دستگاه جوجه کشی  به وسیله­ ی یک عدد نازل که با استفاده از شیر برقی کنترل می شود، صورت می گیرد. در این دستگاه، سه عدد فن صنعتی قدرتمند برای چرخش یکنواخت جریان هوای گرم و رطوبت به همه­ ی قفسه ­ها بکار گرفته شده است.

جوجه کشی نیمه صنعتی MTJ5040

 

همانطور که بیان شد، یکی از شرایط اصلی جوجه ریزی موفق، چرخش منظم و متناوب تخم ­ها می­باشد. دستگاه جوجه کشی MTJ 4158 جهت چرخش تخم ها و قفسه ها از یک جک برقی با موتوری پر قدرت استفاده می­ کند و بر اساس مقدار زمانی که به سیستم کنترل می دهیم یکبار به چپ و یکبار به راست می چرخد. بر روی صفحه ­ی نمایش آلارم­ های مختلفی تعبیه شده است تا در صورت افزایش یا کاهش دما و رطوبت و همچنین قطع شدن فن­ها باز بودن درها، هشدارهای لازم به کاربر داده شود.

چرخش راک دستگاه جوجه کشی

 

ماشین آلات شرکت ماشین طیور جویبار به قابلیت اطمینان، کارایی و طول عمر معروف هستند و بهترین بازده طولانی مدت برای بازگشت سرمایه به شما ارائه می­ دهند. ما همیشه تلاش می کنیم بهتر باشیم. تمرکز ما بر کیفیت، قابلیت اطمینان، استانداردهای بالا و بهبود مستمر می باشد. جوجه کشی واقعی دنیایی پر سرعت و پر هرج و مرج است که مملو از انرژی و هیاهو است که ما شناخت ویژه ای نسبت به آن داریم زیرا تیم مدیریت و توسعه ما شامل مدیران سابق جوجه کشی و متخصصانی است که دارای بیش از 30 سال تجربه عملی هستند.

جوجه کشی نیمه صنعتی MTJ5040

 

بدنه دستگاه

بدنه دستگاه

 

دریچه بغل دستگاه برای ورود هوای تازه

دریچه بغل دستگاه برای ورود هوای تازه

سیستم راک

سیستم راک

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ظرفیت

مرغ4158
اردک3564
بلدرچین9504
بوقلمون2475
شترمرغ180
قرقاول3564
کبک6336
غاز1386