شرکــت ماشیــن طیــور جویبــار
تولید کننده انواع دستگاه جوجه کشی

دستگاه جوجه کشی نیمه صنعتی MTJ5040

دستگاه جوجه کشی نیمه صنعتی MTJ5040

شرکت ماشین طیور جویبار سازنده برتر دستگاه ­های جوجه ­کشی با حداکثر راندمان جوجه درآوری (هچ)، با افتخار به گذشته، اولویت کاری خود را جلب رضایت و اعتماد مشتریان و خدمت­ رسانی سریع و آسان به آن­ها قرار داده است. بازخوردهای مثبت و رضایت­مندی مشتریان تا به امروز حاکی از ارائه خدمات عالی به آن­ها بوده است. این امر منجر به ادامه همکاری و افزایش خرید آن­ها از شرکت ماشین طیور جویبار گشته است.

مشتریان در تمام مراحل پرورش طیور، قبل، در حین و پس از خرید دستگاه ­های جوجه ­کشی از شرکت ماشین طیور جویبار می­توانند از مشاوره رایگان با کارشناسان فنی شرکت بهره برند. کارشناسان فنی، مشتریان را در خصوص انتخاب بهترین دستگاه مطابق با نیازشان راهنمایی می ­کنند. تمامی مراحل خرید مشتری توسط کارشناسان فروش پیگیری می گردد.

شرکت ماشین طیور جویبار با طراحی عالی دستگاه­ های جوجه­ کشی خود به نحوی کار نموده است که مشتری نیازی به گارانتی نداشته باشد. شرکت ماشین طیور جویبار از طریق درک نیازهای مشتریان و ارائه خدمات در جهت تأمین انتظارات آن­ها، دستگاه­ های جوجه­ کشی تولیدی خود را با 10 سال خدمات پس از فروش ارائه می­ دهد. رضایت کامل مشتری هدف اول شرکت ماشین طیور جویبار است. حمل، نصب و راه‌اندازی دستگاه، تعمیر و نگهداری، تهیه قطعات یدکی، آموزش و تضمین کیفیت جزو خدمات پس از فروش این شرکت می­ باشد.

  • مشخصات
  • بررسی محصول
  • ظرفیت
سیستم کنترلهوشمند
نشان دهنده زمان چرخشدارد
دریچه دمپردارد
سنسور حرارت و رطوبتدارد
آلارم حرارت زیاد و کمدارد
آلارم رطوبت زیاد و کمدارد
آلارم قطع سنسوردارد
سیستم حرارتدو عدد المنت برقی اصلی و یدکی
سیستم رطوبتپمپ آب ـ شیر برقی و 2 عدد نازل
سیستم چرخش هواسه عدد فن
سیستم چرخش راکبرقی
تعداد راک2
تعداد سبد پلاستیکی30
جریان الکتریکی220ولت
کالیبراسیوندارد
چرخش دستی جاگذاری تخم هادارد
آژیر خطردارد
ترموستات یدکیدارد
نشانگر اسپریدارد
ابعاد(ارتفاع-عمق-عرض)190-180-182
مصرف برق کل دستگاه2250 وات

دستگاه جوجه­ کشی MTJ5040:

از تولیدات شرکت ماشین طیور جویبار، دستگاه جوجه ­کشی MTJ5040 است. این دستگاه قابلیت جوجه کشی برای انواع تخم پرندگان از جمله: مرغ با ظرفیت 5040 عدد، اردک با ظرفیت 4320 عدد، بلدرچین با ظرفیت 11520 عدد، بوقلمون با ظرفیت 3000 عدد، قرقاول با ظرفیت 4320 عدد و کبک با ظرفیت 7680 عدد را دارا می­ باشد.

یکی از دلایل برتری دستگاه­ های جوجه­ کشی شرکت ماشین طیور جویبار نسبت به دستگاه­ های دیگر برندها، بدنه است. ساندویچ پانل به کار رفته به عنوان بدنه دستگاه جوجه ­کشی MTJ 5040 که از دو لایه دیواره از جنس PVC و یک لایه یونولیت با فشردگی بالا تشکیل شده است، عایق بسیار مناسبی نسبت به حرارت و رطوبت می­ باشد. این امر منجر به تسهیل تنظیم دما و رطوبت مطلوب در داخل دستگاه می ­گردد. از مزایای دیگر بدنه دستگاه­ های جوجه ­کشی شرکت ماشین طیور جویبار می ­توان به سبکی و نیز قابلیت شستشوی آسان آن اشاره نمود. در دستگاه جوجه­ کشی MTJ 5040، تمامی قطعات راک شامل: ورق، پروفیل، 4پر، تسمه، میله گرد، پیچ و مهره ­ها از جنس گالوانیزه و آبکاری گرم  می ­­باشند.

 

 

از موارد اساسی در افزایش راندمان جوجه درآوری، طراحی مناسب سیستم چرخش راک­ ها می­ باشد. چرخش راک­ ها به منظور گردش تخم­ های نطفه ­دار در دستگاه جوجه ­کشی MTJ 5040 توسط سیلندر پنوماتیکی یا جک برقی انجام می ­گیرد. سیستم کنترل این دستگاه شرایط مناسب و ایده ­آل جوجه درآوری را فراهم می­ نماید. این امر با استفاده از سنسورهای بسیار حساس حرارت و رطوبت ایجاد می­ گردد. سیستم حرارت دستگاه جوجه­ کشی MTJ 5040 نیز از دو المنت اصلی و یدکی  وات تشکیل شده است که به صورت اتوماتیک گرمای موردنیاز عملیات جوجه ­کشی را تأمین می ­نمایند. دستگاه جوجه­ کشی MTJ 5040 مجهز به ترموستات کنترل حرارت بالا می­ باشد که در مواقع بروز مشکل در سنسور اصلی حرارت، هنگام بالارفتن دما با استفاده از سیستم ­های هشدار دهنده به کاربر اخطار می ­دهد.

 

 

از وجوه برتری دستگاه جوجه ­کشی MTJ 5040 نسبت به دستگاه­ های موجود در بازار، تغییر جدید در سیستم گردش هوا (نصب داکت) می­باشد که باعث می­ گردد هوای خارج به طور یکنواخت و از بالا تا پایین دستگاه وارد شود. این حرکت یکنواخت و یکسان دما، رطوبت و اکسیژن در بین تخم­ ها منجر به افزایش بازده جوجه­ کشی می­ شود.

دریچه ­های دمپر در دستگاه جوجه­کشی MTJ 5040، به طور هوشمند از سیستم کنترل فرمان می ­گیرند و اکسیژن مورد نیاز داخل دستگاه را تأمین می­نمایند. عملکرد این سیستم به گونه ­ای است که در زمان افزایش حرارت به صورت اتوماتیک باز و در زمان کاهش حرارت بسته می­ شود. این امر باعث توليد جوجه­ هاي درجه 1 و يكنواخت می­ گردد. سیستم هوشمند تأمین رطوبت در دستگاه جوجه ­کشی MTJ 5040، در صورت لزوم با استفاده از اسپری نمودن آب از طریق نازل و شیر برقی آب، در کل دوره جوجه­ کشی رطوبت موردنیاز دستگاه را تأمین می­ نماید.

 

در صورت لزوم در هنگام خرید دستگاه، خرید قطعاتی که امکان خراب شدن آن­ها وجود دارد، به مشتریان پیشنهاد می­ گردد. این امر به منظور کاهش خسارات احتمالی مشتریان در هنگام هچ می ­باشد. زیرا در صورت بروز کوچک­ترین مشکل در زمان هچ و عدم رفع آن توسط اپراتور در سریع­ترین زمان، می­تواند خساراتی در برداشته باشد. در این زمان حتی وجود نمایندگی در همان منطقه نیز نمی­ تواند کمک نماید. به همین منظور، شرکت ماشین طیور جویبار نحوه تعویض قطعه را نیز به مشتریان آموزش می ­دهد. هم­چنین مشتریان در صورت سوالات بیشتر در خصوص روش حل مشکل می ­توانند با پشتیبان فنی تماس گیرند.

 

دریچه بغل دستگاه برای ورود هوای تازه

 

سیستم راک

مرغ5040
اردک4320
بلدرچین11520
بوقلمون3000
شترمرغ240
قرقاول4320
کبک7680
غاز1680