شرکــت ماشیــن طیــور جویبــار
تولید کننده انواع دستگاه جوجه کشی

دستگاه جوجه کشی نیمه صنعتی MTJ5040

دستگاه جوجه کشی نیمه صنعتی MTJ5040

شرکت ماشین طیور جویبار سازنده برتر دستگاه ­های جوجه ­کشی با حداکثر راندمان جوجه درآوری (هچ)، با افتخار به گذشته، اولویت کاری خود را جلب رضایت و اعتماد مشتریان و خدمت­ رسانی سریع و آسان به آن­ها قرار داده است. بازخوردهای مثبت و رضایت­مندی مشتریان تا به امروز حاکی از ارائه خدمات عالی به آن­ها بوده است. این امر منجر به ادامه همکاری و افزایش خرید آن­ها از شرکت ماشین طیور جویبار گشته است.

مشتریان در تمام مراحل پرورش طیور، قبل، در حین و پس از خرید دستگاه ­های جوجه ­کشی از شرکت ماشین طیور جویبار می­توانند از مشاوره رایگان با کارشناسان فنی شرکت بهره برند. کارشناسان فنی، مشتریان را در خصوص انتخاب بهترین دستگاه مطابق با نیازشان راهنمایی می ­کنند. تمامی مراحل خرید مشتری توسط کارشناسان فروش پیگیری می گردد.

شرکت ماشین طیور جویبار با طراحی عالی دستگاه­ های جوجه­ کشی خود به نحوی کار نموده است که مشتری نیازی به گارانتی نداشته باشد. شرکت ماشین طیور جویبار از طریق درک نیازهای مشتریان و ارائه خدمات در جهت تأمین انتظارات آن­ها، دستگاه­ های جوجه­ کشی تولیدی خود را با 10 سال خدمات پس از فروش ارائه می­ دهد. رضایت کامل مشتری هدف اول شرکت ماشین طیور جویبار است. حمل، نصب و راه‌اندازی دستگاه، تعمیر و نگهداری، تهیه قطعات یدکی، آموزش و تضمین کیفیت جزو خدمات پس از فروش این شرکت می­ باشد.

  • مشخصات
  • بررسی محصول
  • ظرفیت
سیستم کنترلهوشمند
نشان دهنده زمان چرخشدارد
دریچه دمپردارد
سنسور حرارت و رطوبتدارد
آلارم حرارت زیاد و کمدارد
آلارم رطوبت زیاد و کمدارد
آلارم قطع سنسوردارد
سیستم حرارتدو عدد المنت برقی اصلی و یدکی
سیستم رطوبتپمپ آب ـ شیر برقی و 2 عدد نازل
سیستم چرخش هواسه عدد فن
سیستم چرخش راکبرقی
تعداد راک2
تعداد سبد پلاستیکی30
جریان الکتریکی220ولت
کالیبراسیوندارد
چرخش دستی جاگذاری تخم هادارد
آژیر خطردارد
ترموستات یدکیدارد
نشانگر اسپریدارد
ابعاد(ارتفاع-عمق-عرض)190-180-182
مصرف برق کل دستگاه2250 وات

دستگاه جوجه­ کشی MTJ5040:

از تولیدات شرکت ماشین طیور جویبار، دستگاه جوجه ­کشی MTJ5040 است. این دستگاه قابلیت جوجه کشی برای انواع تخم پرندگان از جمله: مرغ با ظرفیت 5040 عدد، اردک با ظرفیت 4320 عدد، بلدرچین با ظرفیت 11520 عدد، بوقلمون با ظرفیت 3000 عدد، قرقاول با ظرفیت 4320 عدد و کبک با ظرفیت 7680 عدد را دارا می­ باشد.

یکی از دلایل برتری دستگاه­ های جوجه­ کشی شرکت ماشین طیور جویبار نسبت به دستگاه­ های دیگر برندها، بدنه است. ساندویچ پانل به کار رفته به عنوان بدنه دستگاه جوجه ­کشی MTJ 5040 که از دو لایه دیواره از جنس PVC و یک لایه یونولیت با فشردگی بالا تشکیل شده است، عایق بسیار مناسبی نسبت به حرارت و رطوبت می­ باشد. این امر منجر به تسهیل تنظیم دما و رطوبت مطلوب در داخل دستگاه می ­گردد. از مزایای دیگر بدنه دستگاه­ های جوجه ­کشی شرکت ماشین طیور جویبار می ­توان به سبکی و نیز قابلیت شستشوی آسان آن اشاره نمود. در دستگاه جوجه­ کشی MTJ 5040، تمامی قطعات راک شامل: ورق، پروفیل، 4پر، تسمه، میله گرد، پیچ و مهره ­ها از جنس گالوانیزه و آبکاری گرم  می ­­باشند.

جوجه کشی نیمه صنعتی MTJ5040

جوجه کشی نیمه صنعتی MTJ5040

 

از موارد اساسی در افزایش راندمان جوجه درآوری، طراحی مناسب سیستم چرخش راک­ ها می­ باشد. چرخش راک­ ها به منظور گردش تخم­ های نطفه ­دار در دستگاه جوجه ­کشی MTJ 5040 توسط سیلندر پنوماتیکی یا جک برقی انجام می ­گیرد. سیستم کنترل این دستگاه شرایط مناسب و ایده ­آل جوجه درآوری را فراهم می­ نماید. این امر با استفاده از سنسورهای بسیار حساس حرارت و رطوبت ایجاد می­ گردد.

 

سیستم حرارت دستگاه جوجه­ کشی MTJ 5040 نیز از دو المنت اصلی و یدکی  وات تشکیل شده است که به صورت اتوماتیک گرمای موردنیاز عملیات جوجه ­کشی را تأمین می ­نمایند. دستگاه جوجه­ کشی MTJ 5040 مجهز به ترموستات کنترل حرارت بالا می­ باشد که در مواقع بروز مشکل در سنسور اصلی حرارت، هنگام بالارفتن دما با استفاده از سیستم ­های هشدار دهنده به کاربر اخطار می ­دهد.

جوجه کشی نیمه صنعتی MTJ5040

 

جوجه کشی نیمه صنعتی MTJ5040

 

از وجوه برتری دستگاه جوجه ­کشی MTJ 5040 نسبت به دستگاه­ های موجود در بازار، تغییر جدید در سیستم گردش هوا (نصب داکت) می­باشد که باعث می­ گردد هوای خارج به طور یکنواخت و از بالا تا پایین دستگاه وارد شود. این حرکت یکنواخت و یکسان دما، رطوبت و اکسیژن در بین تخم­ ها منجر به افزایش بازده جوجه­ کشی می­ شود.

دریچه ­های دمپر در دستگاه جوجه­کشی MTJ 5040، به طور هوشمند از سیستم کنترل فرمان می ­گیرند و اکسیژن مورد نیاز داخل دستگاه را تأمین می­نمایند. عملکرد این سیستم به گونه ­ای است که در زمان افزایش حرارت به صورت اتوماتیک باز و در زمان کاهش حرارت بسته می­ شود. این امر باعث توليد جوجه­ هاي درجه 1 و يكنواخت می­ گردد. سیستم هوشمند تأمین رطوبت در دستگاه جوجه ­کشی MTJ 5040، در صورت لزوم با استفاده از اسپری نمودن آب از طریق نازل و شیر برقی آب، در کل دوره جوجه­ کشی رطوبت موردنیاز دستگاه را تأمین می­ نماید.

جوجه کشی نیمه صنعتی MTJ5040

 

در صورت لزوم در هنگام خرید دستگاه، خرید قطعاتی که امکان خراب شدن آن­ها وجود دارد، به مشتریان پیشنهاد می­ گردد. این امر به منظور کاهش خسارات احتمالی مشتریان در هنگام هچ می ­باشد. زیرا در صورت بروز کوچک­ترین مشکل در زمان هچ و عدم رفع آن توسط اپراتور در سریع­ترین زمان، می­تواند خساراتی در برداشته باشد. در این زمان حتی وجود نمایندگی در همان منطقه نیز نمی­ تواند کمک نماید. به همین منظور، شرکت ماشین طیور جویبار نحوه تعویض قطعه را نیز به مشتریان آموزش می ­دهد. هم­چنین مشتریان در صورت سوالات بیشتر در خصوص روش حل مشکل می ­توانند با پشتیبان فنی تماس گیرند.

 

جوجه کشی نیمه صنعتی MTJ5040

 

جوجه کشی نیمه صنعتی MTJ5040

جوجه کشی نیمه صنعتی MTJ5040

سیستم راک

 

21

 

20

 

19

 

18

 

17

 

16

 

15

مرغ5040
اردک4320
بلدرچین11520
بوقلمون3000
شترمرغ240
قرقاول4320
کبک7680
غاز1680