شرکــت ماشیــن طیــور جویبــار
تولید کننده انواع دستگاه جوجه کشی

دستگاه جوجه کشی نیمه صنعتی MTJ5040 I

دستگاه جوجه کشی نیمه صنعتی MTJ5040 I

شرکت ماشین طیور جویبار با تجربه موفق در طی قریب به سه دهه در ساخت و پشتیبانی از دستگاه­های  صنعتی، خرسند است که دستگاه هایی تمام اتوماتیک و با کمترین درصد تلفات برای انواع پرندگان را در اختیار مشتریان قرار می‌دهد.

  • مشخصات
  • بررسی محصول
  • ظرفیت
سیستم کنترلهوشمند
سیستم  دمپردارد
سیستم حرارتدو عدد المنت اصلی و یدکی
سیستم رطوبتپمپ آب ـ شیر برقی و  2 عدد نازل
سیستم گردش هوادو عدد الکتروموتور صنعتی
سنسور حرارت و رطوبتبا روکش میله ای ضد آب و پرز
چرخش راکبرقی
تعداد سبد30 عدد 168تایی مرغ
جریان الکتریکی220 ولت
نشانگر اسپریدارد
نشانگر حرارت بالا و پایین­­­دارد
آلارم قطع سنسوردارد
آلارم خرابی فندارد
کالیبراسیوندارد
رموستات یدکیدارد
آژیر خطردارد
ابعاد(ارتفاع-عمق-عرض)175-180-235

جوجه کشی MTJ 5040  صنعتی دارای  ظرفیت 5040  عدد  تخم‎ مرغ می‌باشد. بدنه دستگاه MTJ 5040 نیز مانند سایر دستگاه های تولیدی شرکت ماشین طیور جویبار ویژگی عایق حرارتی و رطوبتی را به خوبی دارا می باشد. گاری داخل دستگاه از راک(یا قفس شانه تخم) تشکیل شده که با پیچ و مهره به هم متصل شده‌اند و قابلیت این را دارند که به طور کامل باز شوند. تمام قطعات داخل دستگاه به منظور جلوگیری از زنگ زدگی به صورت گالوانیزه هستند. دستگاه دارای راک ستر و هچر در در ۱۵ ردیف ۲ ستونه می باشد. دستگاه  دارای شاسی فلزی بجای کف پانل بوده که بعد از نصب در محل کف آن بتن می شود.

 

بر روی راک ها قفسه های مخصوص تخم مرغ اردک یا پرندگان دیگر قرار می‌گیرد و در روزهای پایانی با جابجایی آن با سبدهای مخصوص دوران هچر از افتادن جوجه ها به درون دستگاه در هنگام در آمدن از تخم جلوگیری خواهد شد. برای چرخش این راک ها از ۲ نوع جک برقی یا پنوماتیک استفاده می‌شود، اساس جک‌های پنوماتیکی استفاده از هوای فشرده شده برای حرکت است که توسط کمپرسور باد تامین می شود . اگر تعداد دستگاه ها در فارم تولید جوجه زیاد باشد معمولا از سیستم چرخش پنوماتیک استفاده میکنیم و اگر تعداد راک تک باشد سیستم جک برقی بصرفه تر خواهد بود . فاصله یکنواخت بین راک‌ها و چرخش منظم طبقات برای اینکه گرمای یکسانی به تخم‌‌ها برسند الزامی است که این موارد به خوبی در دستگاه MTJ 5040 صنعتی رعایت شده است. برای راحتی در نظارت بیشتر فرایند جوجه کشی توسط کاربران، در صفحه‌ی نمایشگر، زمان چرخش راک‌ها نمایش داده می‌شود.

چرخش راک دستگاه جوجه کشی

 

همچنین برای گردش دقیق تر گرما و یکنواختی حرارت  در همه نقاط دستگاه از ۲  عدد فن صنعتی  استفاده شده است. در این دستگاه، استفاده از دمپر اتوماتیک باعث کنترل بیشتر حرارت ‌،رطوبت و گردش باد درون دستگاه می‌شود.. دریچه دمپر در زمان افزایش دمای دستگاه باز و در هنگام کاهش دمای دستگاه بسته می‌شوند. وضعیت باز یا بسته بودن دریچه دمپر بر روی نشانگر سیستم کنترل نیز نمایش داده می­شود. برای گرمایش دستگاه از دو المنت اصلی و کمکی استفاده می‌شود. زمانی که دمای دستگاه از حد استاندارد بالاتر رود المنت به طور خودکار خاموش می شود. بسته به ابعاد محیط دستگاه و نوع المنت به کار رفته گاهی لازم است تا با بازکردن دریچه دمپر دستگاه با سرعت بیشتری خنک شود تا به تخم ها آسیب وارد نشود. زیرا المنت ها پس از خاموش شدن مدت زمان مشخصی را باید سپری کنند تا خنک شوند. همین موضوع در هنگام سرد شدن و روشن شدن المنت ها نیز برقرار است.

جوجه کشی نیمه صنعتی MTJ5040

 

جوجه کشی نیمه صنعتی MTJ5040

 

شرکت ماشین طیور جویبار با بیش از سه دهه تجربه در نگهداری و ساخت و تعمیر دستگاه­های خانگی، نیمه صنعتی و صنعتی این مصالحه را به خوبی انجام داده است و شما به پشتوانه‌ی این تلاش اطمینان خواهید داشت که با کمترین قیمت تجربه‌ی جوجه کشی موفق و با حداکثر کیفیت را خواهید داشت.

 

 iMTJ5040

 

 

 

 MTJ5040

 

MTJ5040i

 

15

 

16

 

17

 

18

 

19

 

20

 

21

 

مرغ5040
بوقلمون300
کبک7680
بلدرچین11520
اردک/قرقاول4320
غاز1680
شترمرغ240