شرکــت ماشیــن طیــور جویبــار
تولید کننده انواع دستگاه جوجه کشی

دستگاه جوجه کشی نیمه صنعتی MTJ7560

دستگاه جوجه کشی نیمه صنعتی MTJ7560

شرکت ماشین طیور جویبار دارای بیش از دو دهه سابقه در تولید ماشین­ های جوجه­ کشی صنعتی و هم­چنین ظرفیت پایین و با بیشترین میزان جوجه­ آوری است. شرکت ماشین طیور جویبار دارای تیمی است که همیشه برای پاسخگویی به مشتریان عزیز آماده­ می­باشند و در کم­ترین زمان و به طور رایگان پاسخگوی نیازهای آن­ها هستند. سرمایه­ گذاران تازه­ کار این فعالیت اقتصادی می ­توانند با اعتماد کامل به دستگاه ­های جوجه­ کشی شرکت ماشین­ طیور جویبار، سرمایه اولیه خود را به سرعت برگردانند و به دنبال گسترش کسب­ و کار خود باشند.

  • مشخصات
  • بررسی محصول
  • ظرفیت
سیستم کنترلهوشمند و صنعتی هوشمند
سیستم  دمپردارد
سیستم حرارتدو عدد المنت اصلی و یدکی
سیستم رطوبتپمپ آب ـ شیر برقی و  2 عدد نازل
سیستم گردش هوادو عدد الکتروموتور صنعتی
سنسور حرارت و رطوبتبا روکش میله ای ضد آب و پرز
چرخش راکپنوماتیک
تعداد سبد45 عدد 168تایی مرغ
جریان الکتریکی220 ولت
نشانگر اسپریدارد
نشانگر حرارت بالا و پایین­­­دارد
آلارم قطع سنسوردارد
آلارم خرابی فندارد
کالیبراسیوندارد
ترموستات یدکیدارد
آژیر خطردارد
ابعاد(ارتفاع-عمق-عرض)200-180-235

از تولیدات شرکت ماشین طیور جویبار، دستگاه  MTJ7560 می­ باشد که به منظور جوجه ­کشی از تخم ­های نطفه­ دار پرندگان مختلف تولید شده است. دستگاه  MTJ7560 دارای ظرفیت 7560 عدد تخم مرغ، 6480 عدد اردک، 17280 عدد بلدرچین، 4500 عدد بوقلمون، 6480 عدد قرقاول و 11520 عدد کبک است. به منظور جوجه­ کشی با راندمان بالا و جهت جلوگیری از چسبیدن نطفه به پوسته، چرخش تخم­ ها می­ بایست هر چند ساعت یک ­بار انجام گیرد. چرخش راک­ ها یا شانه­ های حاوی تخم طیور در دستگاه MTJ7560 به طور کاملاً اتوماتیک، با استفاده از سیلندر پنوماتیکی یا جک برقی  قابل اجراست. این دستگاه دارای تایمری دقیق می­ باشد که با استفاده از آن می­توان زمان چرخش راک را به طور دلخواه تنظیم نمود.

 

استفاده از PVC و یونولیت P40 در ساندویچ پانل به کار رفته برای بدنه دستگاه MTJ7560، این دستگاه را به طور کامل نسبت به حرارت و رطوبت عایق می­ نماید. از مزایای آن می­توان به سبکی نیز اشاره نمود که قابلیت حمل و انتقال آسان دستگاه  به هر مکانی مسیر می­ باشد.

 

تنظیم دقیق حرارت و رطوبت در داخل دستگاه  MTJ7560، از طریق صفحه نمايش دستگاه کنترل به صورت لمسی توسط اپراتور قابل اجراست. سیستم کنترل بسیار هوشمند این دستگاه جوجه­ کشی، کلیه شرایط لازم برای جوجه ­کشی از تخم ­های نطفه ­دار را فراهم می ­نماید. رطوبت مطلوب برای جوجه ­کشی در دستگاه MTJ7560،  سیستم رطوبت­ ساز انجام می ­گیرد. سیستم رطوبت­ ساز به صورت کاملاً اتوماتیک از طریق اسپری آب با استفاده از نازل و شیر برقی آب، رطوبت موردنیاز تخم­ ها را در کل دوره جوجه ­کشی مهیا می­ سازد.

دستگاه دارای ترموستات یدکی می باشد تا در صورتی حرارت دستگاه از حد مجاز بالاتر برود و سیستم کنترل اصلی به دلایلی همچون خرابی سنسور متوجه نشود این دستگاه سریع اخطار حرارت بالا میزند تا از تلفات جنین یاپرندگان جلوگیری کند.

جوجه کشی نیمه صنعتی MTJ5040

 

دستگاه  MTJ7560، دمای مطلوب برای جوجه ­کشی انواع پرندگان را با استفاده از سیستم هوشمند دریچه­ های دمپر که وظیفه ورود و خروج اکسیژن از دستگاه را به عهده دارد و هم­چنین المنت ­های اصلی و یدکی تأمین می ­نماید. در  جوجه ­کشی MT J7560، حرکت هوا به طور یکنواخت و یکسان در بین تخم ­ها با استفاده از نصب ۲ عدد فن صنعتی است. این طراحی بسیار دقیق باعث انتقال مناسب حرارت، رطوبت و اكسيژن به تمامی راک­ های حاوی تخم­ می­ گردد که منجر به افزایش راندمان دستگاه  MTJ7560 تولید شرکت ماشین طیور جویبار گشته است.

در صورت عدم تعادل در کارکرد دستگاه، سیستم اعلان خطر با استفاده از هشدارهایی اپراتور را در جریان مشکل به وجود آمده قرار می­ دهد، به همین خاطر در کم­ترین زمان اشکالات دستگاه  رفع گردیده و از تلفات جدی جلوگیری می ­گردد.

شرکت ماشین طیور جویبار تولیدکننده دستگاه ­های جوجه کشی با ارائه خدمات پس از فروش عالی و مشاوره رایگان، به سرمایه ­گذاران نوپای حوزه پرورش طیور این نوید را می ­دهد که در کم­ترین زمان به سودآوری بالا خواهند رسید.

 

 

 

هچر 15120

 

 

15

 

16

 

17

 

18

 

19

 

20

 

21

 

مرغ7560
بوقلمون4500
کبک11520
بلدرچین17280
اردک/قرقاول6480
غاز2520
شترمرغ336