شرکــت ماشیــن طیــور جویبــار
تولید کننده انواع دستگاه جوجه کشی

دستگاه هچر 15120

دستگاه هچر 15120

جوجه کشی به دو مرحله ستر و هچ تقسیم می شود، دوران ستر به روزهای ابتدایی قرار دادن تخم‌ها در دستگاه گفته می‌شود که در تخم‌مرغ‌ها به 18 روز اول گفته می‌شود. به روزهای پایانی، مرحله هچ گفته می‌شود. در مرحله هچ لازم است تا رطوبت بیشتری وارد دستگاه شود. رطوبت بالاتر در دوره هچ به نرم شدن پوسته تخم‌ها و خروج راحت تر جوجه کمک می‌کند. از طرفی در دستگاه های صنعتی به علت بالا بودن ظرفیت دستگاه ستر احتمال وجود تخم با سن‌های مختلف نیز در آن بیشتر است. بنابراین برای کنترل بیشتر در روزهای پایانی به دستگاه جداگانه‌ای منتقل می‌شوند تا نظارت بهتر بر دما و رطوبت و سطح اکسیژن انجام گیرد. علاوه بر این با انتقال تخم‌ها به دستگاه هچر نظافت دستگاه نیز بهتر انجام می‌شود، زیرا در دوره هچ به دلیل درآمدن جوجه از تخم پرز جوجه و پوسته تخم‌ها در محیط پخش می‌شوند. به دلیل کوچکتر بودن دستگاه‌های هچر (دستگاه ستر تقریبا 7 برابر بزرگتر از دستگاه هچر است) نظافت و ضدعفونی آن نیز راحت‌تر و مقرون به صرفه‌تر خواهد بود.

  • مشخصات
  • بررسی محصول
  • ظرفیت
سیستم کنترلصنعتی هوشمند
سیستم  دمپردارد
سیستم حرارتیک عدد المنت 1500 وات
سیستم رطوبتپمپ آب ـ شیر برقی و  2 عدد نازل
سیستم گردش هوادو عدد الکتروموتور صنعتی
سنسور حرارت و رطوبتبا روکش میله ای ضد آب و پرز
چرخش راکندارد
تعداد سبد90 سبد 168 عددی مرغ
جریان الکتریکی220 ولت
نشانگر اسپریدارد
نشانگر حرارت بالا و پایین­­­دارد
آلارم قطع سنسوردارد
آلارم خرابی فندارد
کالیبراسیوندارد
رموستات یدکیدارد
آژیر خطردارد
ابعاد(ارتفاع-عمق-عرض)300-200-200

ابعاد دستگاه هچر 15120 به صورت 200-200-300 سانتی‌متر مکعب است. که برای قرار دادن سه راک به ظرفیت 5040 عددی مرغ مناسب است. هر قفسه از دو ستون 15 طبقه‌ای تشکیل شده است که دارای ظرفیت 5040 تخم‌مرغ می باشد.

بدنه این دستگاه از ساندویچ پانل (دولایه PVC و یک لایه یونولیت) ساخته شده است. بدنه ساندیچ پانل دستگاه جوجه‌کشی از نظر عایق بودن با یک دیوار آجری به ضخامت 80 سانتی‌متر مقایسه می‌شود. کلیه قطعات فلزی دستگاه شامل راک‌ها پایه‌های فن و…از جنس گالوانیزه گرم استفاده شده است تا نسبت به حرارت و رطوبت مقاوم باشند. استیل‌های به کار رفته در دستگاه از جنس نگیر می باشد و برای تمامی اتصالات آب و باد از جنس برنج با آبکاری کروم استفاده شده است. پروفیل‌های مخصوص به کار رفته در این دستگاه از جنس آلومنیم اکستروژن وسخت کاری شده بارنگ پودری الکتروستاتیک می‌باشد. چرخ‌های راک از نوع کف‌گردی و توپی چرخ از  مواد پتروشیمی درجه یک می باشد.

هچر 15120

هچر 15120

 

هچر 15120

 

برای قطعات برقی نیز همانند قطعات فلزی از بهترین کیفیت‌های موجود در بازار استفاده شده است. گرمایش سیستم توسط المنت الکتریکی انجام می‌گیرد. از ۳ عدد الکتروموتور   صنعتی  برای تقسیم برابر گرما در محیط دستگاه و دو عدد نازل 1.25 و زایه درجه 60 از شرکت DANFOSS دانمارک برای تامین رطوبت دستگاه استفاده می‌شود. استفاده از شیرهای برقی آب و باد برای فرمان رطوبت و فرمان سیلندر باد، کوپلینگ های آب و باد برای اتصال سریع، موتور گیربکس دمپر، میکروسوییچ آلارم فن برای کنترل هوشمند دما و رطوبت و سطح اکسیژن دستگاه استفاده می‌شود.

هچر 15120

 

هچر 15120

 

هچر 15120

 

در حالی که بسیاری از شرکت‌های تولید ماشین های جوجه کشی به پارامترهای ظاهری دستگاه کنترلر توجه بیشتری نموده‌اند اما شرکت ماشین طیور جویبار مفتخر است که سیستم کنترل هوشمند این شرکت علاوه بر رابط کاربری ساده و استفاده آسان، در کنترل قطعات متعددی که پیش‌تر نام برده شده است بسیار هوشمند عمل می‌کند و شامل فناوری‌ است که به طور مداوم محیط را کنترل و تنظیم می‌کند؛ این کنترل بهینه از سویی باعث ارتباط دقیق بین قطعات می‌شود و از سویی مصرف برق را نیز به حداقل می‌رساند. در نهایت مجموعه با بهترین قطعات و بهترین کنترل به بهترین درصد موفقیت نیز منجر خواهد شد به طوری که واحدهای تولیدی جوجه‌ای که از دستگاه جوجه کشی جویبار استفاده کرده‌اند به درصد هچ بالایی رسیده‌اند.

هچر 15120

 

جوجه کشی فرآیند به ظاهر ساده‌ای است ولی درصورتی که کار با دستگاه را به خوبی فرا نگیرید باعث تلفات تخم‌ها خواهد شد. بنابراین در هنگام تحویل دستگاه، کارشناسان فنی تمام نکات نگه‌داری دستگاه را به شما خواهند آموخت تا از بروز خسارت های احتمالی جلوگیری نمایید. در هر حال شما می‌ توانید در صورت بروز مشکل با کارشناس فنی شرکت در تماس باشید تا از صحت عملکرد خود در زمان بروز مشکل اطمینان حاصل نمایید.

 

 

هچر 15120

 

هچر 15120

 

 

 

 

مرغ15120
بوقلمون9000
کبک23040
بلدرچین34560
اردک/قرقاول12960
غاز5040
شترمرغ0