شرکــت ماشیــن طیــور جویبــار
تولید کننده انواع دستگاه جوجه کشی

دستگاه جوجه کشی نیمه صنعتی MTJ2016

دستگاه جوجه کشی نیمه صنعتی MTJ2016

شرکت ماشین طیور جویبار به عنوان یکی از پیشگامان صنعت جوجه­ کشی، سال­هاست با هدف جلب نظر مشتری در جهت تولید انواع دستگاه ­های جوجه ­کشی با بهترین کیفیت فعالیت می­کند. ماشین طیور جویبار در این بازار فشرده رقابت، شاخص رضایتمندی مشتریان را به عنوان هدف اصلی خود قرار داده است. زیرا برای این شرکت، مشتری عضو فعال و تأثیرگذار در این فعالیت تجاری پر رقابت به حساب می ­آید و به همین خاطر تمام تلاش خود را در جهت تولید دستگاه­ های با بهترین کیفیت به کار بسته است.

 

 

 

  • مشخصات
  • بررسی محصول
  • ظرفیت
سیستم کنترلهوشمند
نشان دهنده زمان چرخشدارد
دریچه دمپردارد
سنسور حرارت و رطوبتدارد
آلارم حرارت زیاد و کمدارد
آلارم رطوبت زیاد و کمدارد
آلارم قطع سنسوردارد
سیستم حرارتدو عدد المنت برقی اصلی و یدکی
سیستم رطوبتپمپ آب ـ شیر برقی و 2 عدد نازل
سیستم چرخش هوادو عدد فن
سیستم چرخش راکبرقی
تعداد راک2
تعداد سبد پلاستیکی16
جریان الکتریکی220ولت
کالیبراسیوندارد
چرخش دستی جاگذاری تخم هادارد
آژیر خطردارد
ترموستات یدکیدارد
نشانگر اسپریدارد
ابعاد(ارتفاع-عمق-عرض)140-140-160
مصرف برق کل دستگاه1200 وات

از بهترین دستگاه ­های جوجه­ کشی ماشین طیور جویبار، دستگاه MTJ2016 می­ باشد. عوامل بسیاری در بازده فرایند جوجه ­کشی دخیل هستند که از مهم­ترین آن می­توان به بدنه دستگاه جوجه­ کشی اشاره نمود. انتقال گرما/سرما و یا رطوبت اطراف دستگاه جوجه ­کشی به داخل دستگاه منجر به آسی ب­دیدگی نطفه ­ها و عدم تبدیل تخم­ ها به جوجه­ های سالم خواهد گردید. دستگاه  MTJ2016 دارای بدنه ­ای بسیار عایق نسبت به حرارت و رطوبت، تشکیل شده از سه لایه که دو لایه دیواره از جنس PVC و یک لایه یونولیت با فشردگی بالا می­باشد (ساندویچ پانل). علت استفاده از متریال PVC برای بدنه، عدم فرسایش آن در برابر رطوبت ،حرارت و مواد شیمیایی است. بخشی از دستگاه جوجه­ کشی MTJ2016 که راک نامیده می­شود، از جنس ورق گالوانیزه تشکیل شده که شانه ­های حاوی تخم پرندگان بر روی آن قرار می ­گیرد. بدنه راک به صورت پیچ و مهره به هم وصل می گردند و قابلیت باز شدن کامل را دارند. به منظور جلوگیری از زنگ­ زدگی در رطوبت بالا، قطعات به صورت آبکاری گرم گالوانیزه می ­باشد.

جوجه کشی نیمه صنعتی MTJ5040

 

چرخش راک­ ها جهت گرداندن تخم پرندگان در داخل دستگاه  MTJ2016 به صورت کاملاً برقی انجام می­ گیرد که منجر به گردش مداوم با سرعت بسیار پایین و درجه چرخش بسیار مناسب می­ گردد. پارامتر مهم دیگر در دستگاه ، گردش هوا می­باشد. به منظور سیرکوله نمودن هوا به صورت یکنواخت و مساوی بین تمام شانه ­ها در دستگاه  MTJ2016، فن­ های استاندارد با 1400 دور در دقیقه تعبیه شده­ اند. تأمین حرارت و رطوبت در دستگاه به منظور جوجه­ کشی سالم و موفق بسیار مهم است که در دستگاه MTJ2016 به صورت اتوماتیک توسط المنت الکتریکی، نازل و شیر برقی انجام می ­شود.

چرخش راک دستگاه جوجه کشی

جوجه کشی نیمه صنعتی MTJ5040

سنسورهای رطوبت و حرارت سیستم کنترل به منظور کارکرد درست و مناسب می­ بایست در مقاطع منظم و به صورت دقیق کالیبره گردند. این امر با استفاده از یک دستگاه دقیق حرارت سنج و رطوبت سنج، جهت مقایسه میزان دما یا رطوبت داخل دستگاه با میزان دما یا رطوبت نشان داده شده در کنترلر انجام می­ گیرد که در صورت لزوم می­توان آن را به صورت دستی تغییر داد.

جوجه کشی نیمه صنعتی MTJ5040

شرکت ماشین طیور جویبار در تمام سال­ های فعالیت خود، در جهت برآورده نمودن انتظارات مشتری قدم برداشته است و همین موضوع باعث استمرار خرید مشتریان و معرفی خدمت و محصول به دیگران گشته و بنابراین در رشد و بقای شرکت نقش اساسی داشته است.

قیمت تمامی محصولات شرکت ماشین طیور جویبار مساوی است با میزان کیفیت خدمات ارائه شده. زیرا احساس رضایت مشتری تنها هدف این شرکت از اوایل کار خود تا به امروز می ­باشد. باید توجه داشت که هر جعبه ای دستگاه  بحساب نمی آید.

 

جوجه کشی نیمه صنعتی MTJ5040

دریچه بغل دستگاه جهت ورود هوای تازه

 

جوجه کشی نیمه صنعتی MTJ5040

سیستم دمپر

 MTJ2016

 

سیستم راک

 MTJ2016

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

مرغ2016
اردک1728
بلدرچین4608
بوقلمون1200
شترمرغ96
قرقاول1728
کبک3072
غاز672