شرکــت ماشیــن طیــور جویبــار
تولید کننده انواع دستگاه جوجه کشی

سوالات متداول در مورد دستگاه جوجه کشی جویبار

سوالات متداول دستگاه های جوجه کشی جویبار

اگر قصد خرید دستگاه جوجه کشی را داشته باشید، احتمالا پیش از خرید سوالاتی در ذهنتان وجود خواهد داشت، در این مقاله از ماشین طیور جویبار قصد داریم به بررسی پرتکرارترین پرسش های خریداران بپردازیم، در ادامه این نوشته با ما همراه باشید.

ماشین های جوجه کشی جویبار برای چه بخشهایی تولید می شوند؟

دستگاه جوجه کشی جویبار در سه سطح دستگاه جوجه کشی خانگی، نیمه صنعتی و دستگاه جوجه کشی صنعتی تولید می شود که از ظرفیت 168 تایی مرغ برای استفاده تولید کنندگان خانگی تا صد هزار تایی صنعتی را شامل می شود.

آیا می توان از دستگاه جویبار برای جوجه کشی سایر پرندگان استفاده کرد؟

بله. از تولیدات شرکت ماشین طیور می توان برای جوجه کشی از تمامی پرندگان مثل: غاز، بوقلمون، کبک، بلدرچین، اردک، قرقاول، شترمرغ و … استفاده کرد. در زمان سفارش دستگاه شانه های مورد نیاز هر پرنده را می توانید تهیه کنید.

دستگاه جوجه کشی نیمه صنعتی شامل چه ظرفیتی است؟

ماشین جوجه کشی نیمه صنعتی دارای ظرفیت های 2016، 3024، 4158، 5040 و 7560 عددی مرغ است.

فضای مناسب برای دستگاه جوجه کشی چیست؟

با توجه به ظرفیت انتخابی می بایست فضای مناسب را فراهم کنید. ابعاد و اندازه دستگاه را می توانید در قسمت بررسی محصول مشاهده کنید. پرواضح است که هرچه فضای بهتری از لحاظ تهویه هوا، تراز بودن کف، کنترل ورود حیوانات و …. را فراهم کنید نتایج بهتری خواهید داشت.

تمیز کردن ماشین جوجه کشی چگونه انجام میشود؟

بدنه دستگاه جوجه کشی تولیدی شرکت ماشین طیور جویبار از دولایه پی وی سی و یک لایه یونولیت می باشد که در مقابل انتقال حرارت صدا عایق می باشد، مواد شوینده باعث تخریب آن نمی شود و دچار پوسیدگی نیز نمی شود.

پروفیل‌های دستگاه جویبار از جنس آلومنیوم اکستروژن و سخت کاری شده بارنگ پودری الکترواستاتیک بوده و کلیه قطعات فلزی دستگاه شامل راکها، پایه های فن و…از جنس گالوانیزه گرم و استیل‌های به کار رفته از جنس نگیر هستند.

اندازه گیری دما و رطوبت در دستگاه چگونه انجام میشود؟

ماشین جوجه کشی جویبار با دارا بودن سنسورهای فوق العاده دقیق حرارت و رطوبت (Pt 500) و سیستم کنترل هوشمند با کارایی بسیار بالا در هر لحظه آخرین تغییرات را دنبال می کند و اجازه نخواهد داد تا دما و رطوبت از سطح تعریف شده بیشتر یا کمتر شود. از آنجا که دمای بالا برای جنین خطرناک است اگر به دلایلی مانند خرابی سنسور حرارت ماشین بالا رود و سیستم کنترل تشخیص ندهد، یک ترموستات کمکی که بر روی سیتم کنترل تعبیه شده، شروع به کار می کند تا کاربر برای رفع مشکل اقدام کند.

تامین حرارت چگونه انجام می شود؟

سیستم حرارت دستگاه جوجه کشی توسط المنتهای میله ای الکتریکی تامین می شود.

تامین رطوبت چگونه انجام می شود؟

سیستم رطوبت دستگاه های جویبار، بهترین و سریعترین روش برای تامین رطوبت در داخل ماشین جوجه کشی را دارد. در زمانی که رطوبت کاهش می یابد، سیستم کنترل به شیر برقی و پمپ فرمان میدهد و آب با فشار بالا توسط نازل به صورت قطرات ریز اسپری میشود و دستگاه خیلی سریع به تعادل می رسد.

تهویه چگونه صورت می گیرد؟

دستگاه های جوجه کشی ماشین طیور جویبار متناسب با ظرفیت و ابعاد دارای فن متفاوت و متناسب از فن های صنعتی و الکتروموتور های صنعتی می باشد که هوا را به صورت کاملا یکنواخت در دستگاه به گردش در می آورد تا به همه جوجه ها برسد که این نتیجه سالها تجربه در تولید ماشین های جوجه کشی صنعتی می باشد.

هوای تازه چگونه وارد دستگاه می شود؟

سیستم دمپر بکار رفته در دستگاه طوری برنامه نویسی شده که هم هوای تازه را تامین می کند هم کمترین میزان اتلاف انرژی را خواهد داشت. همچنین دریچه بغل دستگاه ورود هوای تازه را میسر می کند. نصب داکت بر روی دستگاه نیز باعث می¬گردد هوای خارج به طور یکنواخت و از بالا تا پایین وارد شود.

چرخش تخم ها به چه شکل انجام می شود؟

چرخش راک در دستگاه جویبار به صورت کاملا اتوماتیک بوده و با فرمانی که سیستم کنترل می دهد انجام خواهد گرفت. فاصله زمانی بین دو چرخش را میشود تنظیم کرد. دستگاه بصورت پیش فرض هر یکساعت یک گردش به یا چپ راست انجام می دهد. در ظرفیت های پایین از جک برقی و در ظرفیتهای بالاتر از سیستم پنوماتیک استفاده می شود.

چرخ های راک از چه جنسی هستند؟

چرخ‌های راک از نوع کف‌گردی و توپی چرخ از مواد پتروشیمی درجه یک می باشد.

سبدهای هچری از چه جنسی هستند؟

در دستگاه جوجه کشی خانگی از سبدهای هچری فلزی و در دستگاه جوجه کشی نیمه صنعتی و صنعتی از سبد های هچری پلاستیکی استفاده شده است.

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *