شرکــت ماشیــن طیــور جویبــار
تولید کننده انواع دستگاه جوجه کشی

عیب یابی دستگاه جوجه کشی

معمولا مشتریان دستگاه جوجه کشی بعد از مدتی با مشکلاتی در دستگاه  مواجه می شوند ولی نمی دانند که چگونه این مشکل را برطرف کنند. پس بر آن شدیم که برخی از مشکلات و عیوبی که در این دستگاه ممکن است به وجود بیاید را پیش بینی کنیم و راه حل هایی را برای برطرف کردن مشکلات دستگاه  بیان کنیم که در ادامه برخی از مشکلات احتمالی  را می توانید مشاهد فرمایید تا درصورت برخورد با این گونه مشکلات در دستگاه خود آنها را بتوانید برطرف کنید. در ادامه به مبحث عیب یابی دستگاه جوجه کشی نیز می پردازیم:

مشکلات احتمالی مربوط به راک دستگاه 

در این قسمت از دستگاه نیز ممکن است یکی از مشکلات زیر به وجود بیاید.

1- موتور راک دائما در حال چرخش

که برای رفع این مشکل از ماشین جوجه کشی می توانید دکمه چرخش دستی را بررسی کنید تا گیر نکرده باشد و یا بررسی کنید که عدد ton بیشتر از 28 نباشد.

2- موتور راک چرخش ندارد

اگر موتور راک دستگاه چرخشی نداشت می توانید چرخش دستی آن را با استفاده از دکمه ترنر و یا دکمه منو به حرکت در آورید ولی اگر راک حرکت نکرد باید اتصالات برق در قسمت برد ماشین جوجه کشی را بررسی کنید.

3- برق دار شدن بدنه 

گاهی اوقات نیز ممکن است بدنه برق دار شده باشد که با توجه به اینکه بدنه دستگاه برق ضعیفی داشته باشد و یا قوی راه حل مختلفی وجود دارد که در ادامه آنها را بیان می کنیم.

4- برقی ضعیف و به طور دائم بر روی بدنه دستگاه موجود است 

که برای حل این مشکل می توانید دو شاخه دستگاه را برعکس به پریز بزنید و یا می توانید بررسی بکنید که با روشن شدن کدام بخش از دستگاه بدنه ماشین جوجه کشی برق دار می شود و با بررسی اتصالات آن قسمت مشکل دستگاه را بررسی کنید.

5- برق قوی بر روی بدنه دستگاه جوجه کشی

که برای برطرف کردن این مشکل می توانید دستگاه را خاموش کنید و هر قسمت ماشین جوجه کشی به طور مجزا به برق وصل کنید تا قسمت برق دار را پیدا کنید.

برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص انواع دستگاه جوجه کشی از جمله: دستگاه جوجه کشی بوقلمون، دستگاه جوجه کشی غاز، دستگاه جوجه کشی خانگی، دستگاه جوجه کشی صنعتی می توانید از طریق صفحه ی تماس با ما کارشناسان ما در ارتباط باشید.

مطالب مرتبط